+421 907 780 236 kontakt@uctovnictvonm.sk

Profil spoločnosti

Zistite prečo si firmy vyberajú práve nás

Filozofiou našej spoločnosti je poskytovanie kvalitných a komplexných služieb v oblasti vedenia účtovníctva a individuálny prístup k zákazníkovi.

Kto sme? Prečo si nás firmy vyberajú?

Spoločnosť Účtovníctvo NM s.r.o. je úspešná a progresívna spoločnosť, ktorá sa predovšetkým špecializuje na vedenie účtovníctva a s tým súvisiace činnosti a služby.

Spoločnosť disponuje širokým personálnym a technickým potenciálom umožňujúcim efektívne spracovanie a zaučtovanie podkladov našich klientov. Vďaka našim bohatým skúsenostiam sme schopní zabezpečiť, poskytovanie kvalitných a komplexných služieb v oblasti vedenia účtovníctva.

Čo presne a ako to robíme?

Celková činnosť spoločnosti Účtovníctvo NM s.r.o. je charakterizovaná vysokou profesionalitou a korektnosťou voči obchodným partnerom a diskrétnym zaobchádzaním so zverenými informáciami.

Spoločnosť si svojou činnosťou a poskytovanými službami získala u svojich klientov nielen vysoký kredit, ale najmä dôveru, ktorá vyplýva z vysokej odbornosti, kvalite a efektivite nami poskytovaných služieb. Všetkým našim klientom zaručujeme a poskytujeme komplexný servis v oblasti vedenia účtovníctva, pričom základom našej podnikateľskej činnosti je uplatnenie nášho vlastného - vysoko odborného - know-how a skúseností, ktorých základnými atribútmi sú lojálnosť a samozrejme diskrétnosť bez ohľadu na to, či je klientom spoločnosť alebo jednotlivec.

Komu naše služby ponúkame? Tešíme sa na prípadnú spoluprácu s Vami.

Spoločnosť Účtovníctvo NM s.r.o. svojou pôsobnosťou pokrýva celú Slovenskú republiku.

Vážení partneri, ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, radi Vám odpovieme na Vaše ďalšie otázky a zúčastníme sa na možnom osobnom rokovaní, na ktorom by sme Vám podrobnejšie predstavili našu spoločnosť, jej činnosť a nami ponúkané služby.

VEDENIU ÚČTOVNICTVA SA VENUJEME UŽ VIAC AKO 10 ROKOV

Máme spokojných klientov, ktorým poskytujeme pravidelné poradenstvo a služby.


Unavuje Vás účtovná byrokracia? - prenechajte Vaše účtovníctvo na nás.

Kontaktujte nás

© 2014 Účtovníctvo NM s.r.o., dizajn by pixla.eu